Kinkiet zewnętrzny LED Gregory szary
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprawiający rustykalne wrażenie kinkiet zewnętrzny LED Pavlos ze stali szlachetnej Pavlos to lampa zewnętrzna zasilana diodami LED, której klosz został pokryty daszkiem. W połączeniu z rdzawą powierzchnią podstawy ze stali nierdzewnej lampa wygląda bardzo rustykalnie i można ją łatwo komponować z domami wiejskimi lub innymi budynkami o zabytkowym charakterze. Kinkiet zewnętrzny LED posiada klosz wewnętrzny i zewnętrzny - jeden przezroczysty, a drugi biały. Dzięki temu po włączeniu lampy pojawia się przytulne światło bez efektu oślepiania, zapewniające przyjemne oświetlenie terenów zewnętrznych i doskonałą orientację. Klasa efektywności energetycznej: A+
| Producent | LAMPENWELT.COM |
|---|---|
| Materiał | stal szlachetna, poliwęglan |
| Kolor | ciemnoszary |
| Barwa światła | ciepła biel (3 000 K) |
| Żarówki | LED – łącznie 5 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Wysokość (cm) | 30,3 |
| Występ / głębokość (cm) | 22,7 |
| Regulator wysokości | nie |
| Strumień świetlny (w lumenach) | 525 lm |
| Całościowy strumień świetlny | 525 |
| Napięcie robocze (V) | 230 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa ochronności | I |
| Zasilanie bateriami | nie |
| Odporność na wodę morską | nie |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
Danuta Zawiszewska
Przepiękny kinkiet, świetnie się prezentuje. Polecam