Efektownie świecący kinkiet LED Hunt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przykuwająca wzrok i nastrojowa lampa w jednym – lampa ścienna Hunt Ta lampa ścienna idealnie nadaje się do pełnego akcentów oświetlenia korytarza, salonu czy sypialni, a dzięki stopniowi ochrony IP44 również łazienki. Emituje ona bowiem wspaniale miękkie światło, tworząc przyjemną atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu. Wszystko to Hunt zawdzięcza unikalnemu wzornictwu płaskiego, okrągłego klosza, który jest oświetlany od tyłu, a w jego powierzchni wycięte są niezliczone otwory przepuszczające światło. Po włączeniu za sprawą perforacji powstaje nie tylko fascynujący efekt gwiaździstego nieba, ale także efektowny pierścień na ścianie, który stanowi oświetlenie pośrednie. Klasa efektywności energetycznej: A+
| Producent | NORDLUX |
|---|---|
| Projektant | Bjørn & Balle |
| Materiał | aluminium, metal |
| Kolor | biały |
| Barwa światła | ciepła biel (3 000 K) |
| Żarówki | LED – łącznie 10 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Występ / głębokość (cm) | 5,8 |
| Średnica (cm) | 26 |
| Regulator wysokości | nie |
| Strumień świetlny (w lumenach) | 360 lm |
| Całościowy strumień świetlny | 360 |
| Napięcie robocze (V) | 230 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Zasilanie bateriami | nie |
| Odporność na wodę morską | nie |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |