Cubango - lampa masztowa LED z 2 latarniami
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczne formy w nowej interpretacji Nowoczesne wzornictwo latarni ogrodowej Cubango opiera się na klasycznych pomysłach zaczerpniętych z wcześniejszych latarni. Zastosowano jednak najnowocześniejszą technologię, co sprawia, że dzięki wydajnej żarówce LED 2-punktowa lampa może oszczędzać prąd i pieniądze. Części metalowe mają kolor antracytowy i są wykonane z powlekanego proszkowo ciśnieniowego odlewu aluminium. To zwiększa poziom jakości i trwałość materiałów. Klosz lampy wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia równomierny rozsył ciepłego światła. - łatwa wymiana żarówek LED - z oprawą E27 Klasa efektywności energetycznej: A+
Specyfikacja techniczna
| Art.-Nr. | 9004728 |
|---|---|
| Producent | TRIO LEUCHTEN |
| Materiał | ciśnieniowy odlew aluminiowy, tworzywo sztuczne |
| Kolor | antracyt, biały |
| Barwa światła | ciepła biel (3 000 K) |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Żarówki | 2 x 6 W LED |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szerokość (cm) | 61,5 |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Występ / głębokość (cm) | 18 |
| Regulator wysokości | nie |
| Strumień świetlny (w lumenach) | 2 x 400 lm |
| Całościowy strumień świetlny | 800 |
| Napięcie sieciowe (V) | 230 |
| Napięcie robocze (V) | 230 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Klasa ochronności | I |
| Zasilanie bateriami | nie |
| Odporność na wodę morską | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |