Acer Extensa 15 Laptop | EX215-31 | Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Operating System | |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
|---|---|
| Architektura systemu operacyjnego | 64 bitów |
| Procesor i chipset | |
| Rdzeń procesora | Czterordzeniowy (z 4 rdzeniami) |
| Typ procesora | Pentium® Silver |
| Producent procesora | Intel® |
| Model procesora | N5000 |
| Szybkość procesora | 1.10 GHz |
| Cache | 4 MB |
| Pamięć operacyjna | |
| Pamięć standardowa | 8 GB |
| Maksymalna ilość pamięci | 8 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Technologia pamięci | DDR4 SDRAM |
| Pamięć | |
| Całkowita pojemność dysku | 256 GB |
| Konfiguracja dysku półprzewodnikowego | 1 x 256 GB |
| Wyświetlacz i grafika | |
| Przekątna ekranu | 39.6 cm (15.6") |
| Technologia wyświetlacza | ComfyView |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Tryb ekranowy | Full HD |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Metoda podświetlenia | LED |
| Model karty graficznej | UHD Graphics 605 |
| Producent karty graficznej | Intel® |
| Dostępność pamięci karty graficznej | Dzielona |
| Technologia pamięci karty graficznej | DDR4 SDRAM |
| Audio | |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośniki | Tak |
| Sieć i komunikacja | |
| Bezprzewodowa sieć LAN | Tak |
| Bezprzewodowa sieć LAN standard | IEEE 802.11ac |
| Producent modułu bezprzewodowej sieci LAN | Intel® |
| Bluetooth | Tak |
| Standard Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Technologia Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Urządzenia wbudowane | |
| Czytnik biometryczny | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Interfejsy / porty | |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów USB 3.1 Gen 1 typu A | 1 |
| Całkowita liczba portów USB | 3 |
| Gniazdo sieciowe (RJ-45) | Tak |
| Urządzenia wejściowe | |
| Typ urządzenia wskazującego | TouchPad |
| Klawiatura | Tak |
| Battery Information | |
| Liczba komór | dwukomorowa |
| Pojemność baterii | 4810 mAh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 6.50 Godzina |
| Skład chemiczny baterii | Litowo - jonowa (Li-Ion) |
| Opis zasilania | |
| Maksymalna moc źródła zasilania | 45 W |
| Właściwości fizyczne | |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.90 mm |
| Szerokość | 363.4 mm |
| Głębokość | 250.5 mm |
| Waga (w przybliżeniu) | 1.94 kg |
| Różne | |
| Zawartość opakowania |
|
| Gwarancja | |
| Gwarancja | 3 Lata Standardowej Gwarancji Acer |
informatyk
wypasiony o dobrych parametrach