Acer Chromebook 315 Z Ekranem Dotykowym | CB315-3HT | Srebrny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Operating System | |
| System operacyjny | Chrome OS |
|---|---|
| Procesor i chipset | |
| Rdzeń procesora | Czterordzeniowy (z 4 rdzeniami) |
| Typ procesora | Pentium® Silver |
| Producent procesora | Intel® |
| Model procesora | N5000 |
| Szybkość procesora | 1.10 GHz |
| Cache | 4 MB |
| Pamięć operacyjna | |
| Pamięć standardowa | 8 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obsługiwana karta pamięci | microSD |
| Technologia pamięci | LPDDR4 |
| Pamięć | |
| Pojemność pamięci Flash | 128 GB |
| Wyświetlacz i grafika | |
| Przekątna ekranu | 39.6 cm (15.6") |
| Ekran wielodotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza |
|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Tryb ekranowy | Full HD |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Metoda podświetlenia | LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | UHD Graphics 605 |
| Producent karty graficznej | Intel® |
| Dostępność pamięci karty graficznej | Dzielona |
| Technologia pamięci karty graficznej | LPDDR4 |
| Audio | |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośniki | Tak |
| Sieć i komunikacja | |
| Bezprzewodowa sieć LAN | Tak |
| Bezprzewodowa sieć LAN standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Standard Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Urządzenia wbudowane | |
| Czytnik biometryczny | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Interfejsy / porty | |
| Liczba portów USB 3.1 Gen 1 typu A | 2 |
| Liczba portów USB typu C | Tak |
| Całkowita liczba portów USB | 4 |
| Urządzenia wejściowe | |
| Typ urządzenia wskazującego | TouchPad |
| Klawiatura | Tak |
| Battery Information | |
| Liczba komór | 3 komór |
| Pojemność baterii | 3580 mAh |
| Skład chemiczny baterii | Litowo - jonowa (Li-Ion) |
| Opis zasilania | |
| Maksymalna moc źródła zasilania | 45 W |
| Właściwości fizyczne | |
| Wysokość | 20.30 mm |
| Szerokość | 366.4 mm |
| Głębokość | 250.5 mm |
| Waga (w przybliżeniu) | 1.63 kg |
| Różne | |
| Zawartość opakowania |
|
| Gwarancja | |
| Gwarancja | 2 Lata Standardowej Gwarancji Acer |